КОЛIФКС — Київський обласний лiцей-iнтернат фiзичної культури i спорту

09100 Київска обл. м. Бiла Церква,
вул Леваневського 52/4
тел. (04463) 7-39-40 приймальня
тел. (04463) 7-66-33 - Директор Балясников В.М.
тел. (04463) 7-61-14 заступник директора з навчальної роботи Мазуркевич Т.В.
електронна пошта: info@kolifks.kiev.ua


 

 У сімейному вихованні дитини, в постійних контактах із нею батькам необхідно прагнути до виникнення між ними почуття довіри, до безболісного подолання різних непорозумінь, до педагогічної  доцільності у створенні умов виховання. Як це досягається? Чи є тут свої закономірності та універсальні підходи?

Саме для того, щоб знайти та дати відповіді на ці запитання вихователями I курсу і був організований та проведений круглий стіл для батьків «Як створити партнерську взаємодію між батьками та дітьми».

Ця тема є досит актуальною, адже  сучасні умови життя дуже жорстокі. Сім'я у світі великого вибору, нових технологій та надаваних послуг втрачається. Виникають проблеми сім'ї, не лише як підструктури суспільства, а й як самостійної системи. Саме ці проблеми руйнують сім'ю. Цього допускати не можна, інакше суспільство теж стане поступово руйнуватися.

Сім'я - це те первинне середовище, де дитина повинна вчитися робити добро.  (В. Сухомлинський) Виховання – це сукупність навмисних впливів на людину, кінцевою метою яких є зробити її кращою, досконалішою з боку моралі та освіти.

Важливим  завданням батьків – є  створення в дитини впевненості в тому, що її люблять і про неї піклуються. Ніколи, ні при яких умовах у дитини не повинні виникати сумніви у батьківській любові. Сама природна і сама необхідна з усіх обов'язків батьків - це ставлення до дитини в будь-якому віці любовно й уважно. 

Шановні батьки!

· Любіть дитину не за те, що вона розумна і красива, а лише за те, що вона ваша рідна дитина.

· Розмовляйте з дитиною, розвивайте її мову. Цікавтесь її справами і проблемами.

· Надавайте дитині самост

ійності в діях і прийнятті рішень.

· Не відгороджуйте дитину від обов'язків і проблем. Вирішуйте всі справи разом із нею.

· Слідкуйте за своєю зовнішністю. Дитина повинна пишатися вами.

· Привчайте дітей до самообслуговування, формуйте трудові навички і любов до праці.

· Пам'ятайте, що дитина коли-небудь подорослішає і їй доведеться жити самостійно. Готуйте її до майбутнього життя.

· Ви - перший друг і порадник дитини. 

· Діти вчаться у життя.

Любіть своїх дітей!

 Батьки прийняли активну участь в проведенні круглого столу, поділилися своїми методами виховання та власним досвідом налагодження дружніх стосунків з дітьми, отримали цінні поради для створення партнерської взаємодії між батьками та дітьми.

Результатом зустрічі став висновок, що повноцінна, дружня сім'я – запорука світлого і щасливого майбутнього для дітей, дорослих, нашого суспільства та людства загалом!

Глибокий постійний психологічний контакт із дитиною - це універсальна вимога до виховання, яка в однаковому ступені може бути рекомендована всім батькам, контакт необхідний у вихованні кожної дитини в будь-якому віці. Саме відчуття і переживання контакту з батьками дають дітям можливість відчути й усвідомити батьківську любов, прихильність і турботу. 

Завжди в нашому ліцеї раді зустрічі з батьками. Вихователі організують та проводять з батьками круглі столи, бесіди, тренінги. Усіх батьків та їхніх дітей, хотілося бачити твердо впевненими у собі вихованими у народному дусі, знавцями не тільки справи, а й життя готовими відстояти свою честь і гідність. Де честь, там і правда.

 Але, щоб все це здійснити потрібні не лише знання, сили, а й здоров'я. В житті батьки часто стикаються з різними життєвими ситуаціями, які хвилюють кожного. Тому на подібних зустрічах ми обговорюємо ці питання, розглядаємо шляхи вирішення проблеми.

   Усi права застережено.
сайт створено при пiдтримцi студiї ABC.NET.UA