КОЛIФКС — Київський обласний лiцей-iнтернат фiзичної культури i спорту

09100 Київска обл. м. Бiла Церква,
вул Леваневського 52/4
тел. (04463) 7-39-40 приймальня
тел. (04463) 7-66-33 - Директор Балясников В.М.
тел. (04463) 7-61-14 заступник директора з навчальної роботи Мазуркевич Т.В.
електронна пошта: info@kolifks.kiev.ua


 

 

 

Ліцей наш рідний – це затишок милий,

Душі і серцю притулок надійний.

Для розуму ріст і для сили підмога,

В усьому зустрінеш ти тут допомогу.

 

Ми любимо щиро наш затишний дім,

Надійно і тепло, спокійно у нім.

Його полюбити і вас, друзі, ми всіх закликаємо

Кращого – в долі ми собі не бажаємо.

Дуже важливо, щоб у потоці щоденних турбот ми не втратили своїх Вихованців. Ми повинні піднятися до розуміння, що кожна дитина, кожен учень – це Особистість, яку ми повинні зрозуміти, відчути серцем, підтримати в разі необхідності, вселити в них надію на те, що саме вони покликані будувати наш завтрашній день, нашу Державу.

У нашому закладі створений гуртожиток, який завжди наповнений затишком, родинною теплотою. Нам так приємно говорити самим собі «Наш гуртожиток – наш дім», дім, де можна сховатися від зовнішньої сторонньої суєти, де так приємно відпочивати після навчання, тренування.

Юнаки та дівчата, які мешкають у гуртожитку, не тільки вчаться творити власне життя, вони цікаво і змістовно проводять свій вільний час, розвиваючи свої здібності.

Дозвілля у гуртожитку є важливою сферою соціалізації ліцеїстів. Вони набувають ціннісних орієнтацій, знань досвіду не лише за умов систематичного навчання, а й у процесі спілкування, відпочинку, розважально-ігрової діяльності. Усі ці особливості враховуються вихователями навчальних груп при плануванні роботи на навчальний рік. 

З метою згуртування колективу, зайнятості ліцеїстів у позаурочний час, розвитку їх творчих здібностей, в гуртожитку організовано роботу Клубу вихідного дня, де проводяться ігрові, конкурсно-розважальні програми, Дні іменинника, тематичні бесіди, лекції, турніри з тенісу, шахів, культпоходи до Білоцерківського міського Будинку органної та камерної музики, театру ім. П.К. Саксаганського, походи на природу, екскурсії.


 

 

Лялька-мотанка - зернятко на достаток

Повертаючись до власних коренів, які здійснювалися за прадавніх часів нашими предками, відтворюючи Ляльку-мотанку, можна поринути у цікаву подорож минулого українського народу.
Лялька, як дитяча іграшка і оберіг родини й Роду, як могутній магічний талісман та символ зв’язку між поколіннями, знана в багатьох традиційних культурах земної кулі- від Аляски до Австралії, від Африки до України.

Головне призначення ляльки - берегти душу свого власника від зла й нечистих помислів. Іноді з рук майстра народжувалися ляльки, про які складалися легенди, і  передавалися від матері до дочки, як священний переказ...

        Ляльки-мотанки, наповнені крупою виготовлені з побажанням на щасливу долю, на успіх і здоров′я, на добро і злагоду, тому вони несуть у собі тільки позитивну енергетику і  можуть стати чудовим подарунком рідним і друзям.

Войтенко Катерина Феодосіївна, вихователь 21 групи

Веселий настрій!

В рамках Клубу вихідного дня відбувся майстер – клас «Веселковий настрій», де за допомогою різнокольорових вітражних фарб ліцеїсти створювали сонячні, яскраві, різнокольорові, веселі картини.

Наш мозок сприймає колір приблизно так само, як шлунок сприймає їжу. Іноді нам хочеться якоїсь конкретної їжі, іноді ми потребуємо в якомусь конкретному кольорі. Взяти, наприклад, червоний. Він тонізує, дає відчуття впевненості, викликає прилив сил. Зелений колір допоможе позбутися негативу. Жовтий піднімає настрій, синій - колір пасивності, охолоджує емоції. Фіолетовий, що сполучає в собі червоний і блакитний, сприяє гармонії тіла і духу. Причому ці ефекти не залежать від того, подобається колір людині чи ні - кольоротерапія діє на всіх однаково.

     Використовуючи властивості конкретних кольорів окремо або разом, можна досягти чудових результатів.

Редька Лілія Петрівна, вихователь 41 групи

Турнір з настільного тенісу

Теніс - один з найпрестижніших видів спорту. Вперше з’явився у XII столітті у Франції. Деякі дослідники вважають, що ця спортивна гра бере свій початок ще за часів Давнього Риму та Греції. Є інші твердження, що ця гра була популярною ще в часи кам’яного віку.

25 вересня в рамках Клубу вихідного дня, в стінах нашого закладу, відбувся традиційний турнір з тенісу. Боротьба була запекла. Ніхто  не хотів поступатися  один  одному. Вболівальники, як могли,  підтримували  своїх  друзів. В  наполегливій  боротьбі перемогу  здобув  Черняк В’ячеслав, ліцеїст 42 групи, ІІ місце посів Рафа Вадим, ліцеїст 12 групи. Вітаємо переможців й бажаємо успіхів надалі.

Мельник Тетяна Степанівна, вихователь 11 групиУсi права застережено.
сайт створено при пiдтримцi студiї ABC.NET.UA