КОЛIФКС — Київський обласний лiцей-iнтернат фiзичної культури i спорту

09100 Київска обл. м. Бiла Церква,
вул Леваневського 52/4
тел. (04463) 7-39-40 приймальня
тел. (04463) 7-66-33 - Директор Балясников В.М.
тел. (04463) 7-61-14 заступник директора з навчальної роботи Мазуркевич Т.В.
електронна пошта: info@kolifks.kiev.ua


Людина творить людину, творчість породжує творчість. Усміхнися, відкрий серце і ти відчуєш, що Всесвіт дарує тобі любов, адже довіра народжує довіру...

Кожен ліцеїст - це особистість, яка по своєму неповторна, яка приходить до нашого закладу, щоб творити своє життя, знайти себе: всі вони обдаровані у спорті, але деякі з них мають здібності до музики, науки, хтось пише вірші, хтось малює. Скільки ліцеїстів - стільки і здібностей.

Кожен ліцеїст - людина обдарована в певній галузі життєтворчості. Спираючись на здібності, обдарування кожного учня, неповторне в кожному з них, вихователі розвивають у них здатність до творчості.

Відомо, що здібності людини проявляються лише в діяльності. Тому вихователі навчальних груп організовують таку діяльність, яка б стимулювала умови для виявлення здібностей.

В ліцеї-інтернаті ліцеїсти не тільки займаються спортом, а й захоплюються різними видами творчості, займаючись в гуртках за інтересами - це гурток вишивки «Вишиванка», театральний гурток «Театральними стежками України», хореографічний гурток "Болеро"  де вихованці проявляють та реалізовують свої творчі здібності, презентують себе з найкращої сторони.

Під час занять в гуртках, ліцеїсти мають можливість розвивати свій естетичний смак, через мистецтво вчаться робити вибір, осягають значимість людини у всесвіті, відповідальність людини перед людством. Все це дає стимул для подальшої роботи в гуртках, де відбувається вдалий старт невимушеного, піднесеного, цікавого, і головне, веселого життя в ліцеї.

 Усi права застережено.
сайт створено при пiдтримцi студiї ABC.NET.UA