тел. (04463) 7-66-33 - Директор Балясников В.М.
тел. (04463) 7-61-14 заступник директора з навчальної роботи Мазуркевич Т.В.
електронна пошта: info@kolifks.kiev.ua

[23.12.2013]

22.12 2013р. в італійському Тренто фінішувала ХХУІ Всесвітня зимова Універсіада-2013

Змагання студентів закінчилися  22 грудня. За цей час були розіграні 78 комплектів нагород у 12 видах спорту. Упродовж майже двох тижнів студентська збірна України змагалася за медалі різного ґатунку в дев'яти видах спорту. В складі нашої збірної була вихованка    ліцею  Григоренко Катерина, яка 12 грудня завоювала срібло в дисципліні "скіатлон" на дистанції 10 км. У гонці, де спортсменки подолали дві ділянки по 5 км (класичним і коньковим ходом) – наша спортсменка  лише на секунду відстала від переможниці змагань.

14 грудня в запеклій боротьбі   Катерина Григоренко розділила верхню сходинку п’єдесталу з норвежкою Астрід Оейре Слінд. Перемогу вони здобули на дистанції 5 кілометрів вільним стилем. Спортсменки фінішували з часом 13 хвилин 27,1 секунди.

19 грудня жіноча збірна України за участю Григоренко Катерини  стала чемпіоном і отримала золоту медаль в естафеті 3х5 км

В італійському Тренто фінішувала ХХУІ Всесвітня зимова Універсіада-2013, в якій взяли участь майже 90 українських студентів-спортсменів з 20 вітчизняних вищих навчальних закладів.

Українці – чемпіони XXVI Всесвітньої зимової Універсіади-2013:
Катерина Григоренко (лижні гонки) – гонка на 5 кілометрів вільним стилем
Катерина Григоренко, Марина Анцибор, Катерина Сердюк (лижні гонки) – естафета 3х5 кілометрів