КОЛIФКС — Київський обласний лiцей-iнтернат фiзичної культури i спорту

09100 Київска обл. м. Бiла Церква,
вул Леваневського 52/4
тел. (04463) 7-39-40 приймальня
тел. (04463) 7-66-33 - Директор Балясников В.М.
тел. (04463) 7-61-14 заступник директора з навчальної роботи Мазуркевич Т.В.
електронна пошта: info@kolifks.kiev.ua


ВДАЛИЙ СТАРТ НАШИХ БАСКЕТБОЛІСТІВ ВДАЛИЙ СТАРТ НАШИХ БАСКЕТБОЛІСТІВ
1 жовтня в м. Боярка стартував чемпіонат дитячо-юнацької ліги Київської області серед команд юнаків 2001р.н. і молодших. В змаганнях приймають участь 8 команд з різних міст Київської області. Команда «Спортліцей» КЗ КОР «КОЛІФКС» стартові ігри провела з командами БК «Тейваз» м. Боярка та БК «Стугна» м. Обухів.
Хлопці добре готувались до старту цього чемпіонату, тому впевнено перемогли БК «Тейваз» з рахунком 62-53 та БК «Стугна» 70-45. Наступний тур відбудеться в листопаді в м. Переяслав-Хмельницький. Тож побажаємо нашій команді вдалого виступу на протязі всього чемпіонату.

 
КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ
29-30 вересня 2017 року місто Дніпро гостинно вітав учасників командного чемпіонату України серед юнаків та дівчат з легкої атлетики (2002р.н та молодших).Близько 800 легкоатлети з 25 областей України взяли участь у цих змаганнях.
Вихованці Комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту ” виступали у складі команди Київської області
Докладніше...
 
Командний чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2002-2003 р.н. Командний чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2002-2003 р.н.
22-24.09.2017року у місті Харків проходив командний чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2002-2003 р.н. Вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» представляли на цьому чемпіонаті збірну команду Київської області.
Докладніше...
 
...Головне не підвести свого тренера, тому що в мене він вклав не мало сил! ...Головне не підвести свого тренера, тому що в мене він вклав не мало сил!
Вже в котрий раз наші ліцеїсти доводять, що ми є найкращим та найсильнішим «Спорт-ліцеєм». Саме наші учні і демонструють найкращі досягнення. Під час літніх канікул, коли всі відпочивали і набиралися сил на новий навчальний рік, деякі діти їздили на змагання та показували свою першість. Саме з цієї нагоди члени нашої «ради журналістики» взяли інтерв’ю у таких ліцеїстів, як Дишлюк Наталія та Маланчук Лілія.
Докладніше...
 
Шановні спортсмени, тренери, працівники нашого закладу! Шановні спортсмени, тренери, працівники нашого закладу!
Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.
Докладніше...
 
ВИХОВАНЦІ ЛІЦЕЮ  ПІДКОРЮЮТЬ ВСЕСВІТНЮ УНІВЕРСІАДУ ВИХОВАНЦІ ЛІЦЕЮ ПІДКОРЮЮТЬ ВСЕСВІТНЮ УНІВЕРСІАДУ
З 19 по 30 серпня у Тайбеї проходить XXIX Всесвітня літня Універсіада. У цих змаганнях беруть участь 141 країна та розігрується 275 комплектів нагород. До складу збірної команди України увійшли і вихованки Комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту ”.
Гордістю для нас є те, що випускники нашого закладу продовжують свій спортивний шлях на такому високому рівні.
Докладніше...
 
З 22 по 25 серпня в м. Затока Одеської області проходив Кубок України з пляжного волейболу З 22 по 25 серпня в м. Затока Одеської області проходив Кубок України з пляжного волейболу
Участь у ньому приймала ліцеїстка відділення волейболу Шумейко Анна.
Юна Аня разом з Ольгою Чередниченко стали справжнім відкриттям кубку України. На дорослому рівні Аня проводила другий турнір і одразу срібний призер. Завдяки вдалому виступу Аня стала наймолодшим майстром спорту. Тож вітаємо Аню з таким тріумфом і бажаємо на чемпіонаті України, який пройде з 31 серпня по 3 вересня у м. Київ, не менш вдалого виступу.
 Усi права застережено.
сайт створено при пiдтримцi студiї ABC.NET.UA