ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ 2015

9 вересня 2015 року  ліцеїсти змагалися у легкоатлетичній естафеті, у якій взяли участь 8 команд, кожна з яких складалася з 2-х дівчат і 2-х хлопців.

Змагання показали, що хлопці і дівчата літом гарно відпочили і набралися

сили. Кращою стала команда у складі: Журавського Віталія, Щербини Владислава, Свідро Вероніки та Опари Каріни.

Також ліцеїсти взяли участь у вікторині на тему «Історія стародавніх та сучасних Олімпійських Ігор», яка відбулася 10 вересня. Хлопці та дівчата гарно підготувалися до вікторини, вивчивши багато нового і цікавого з історії Олімпійських ігор. Участь у вікторині показала, що ліцеїстам подобається історія Олімпійського руху.  Переможцем вікторини став ліцеїст ІІ курсу,   22 гр. - Сагайдак Степан,  відділення плавання; ІІ місце у Підлипенця Данила - вільна боротьба; ІІІ місце – Зубчук Катерина – плавання.

Наші  ліцеїсти взяли участь у  конкурсі стінних газет на тему «Олімпійські талісмани». Багато цікавого діти дізнались з історії виникнення Олімпійської символіки та талісманів. Переможцем конкурсу стали ліцеїсти групи №42. Вони змістовно розповіли про історію виникнення Олімпійських талісманів. Найкраще оформив газету Литвин Антон і тим самим допоміг перемогти у цьому конкурсі своїй групі. Друге місце посіла група №41. Автори – Блага Юлія та Фелечко Максим. І третє місце посіли ліцеїсти групи №32. Відзначилися  Пономаренко Анастасія та Книшенко Анастасія.

В рамках Олімпійського тижня 11-12 вересня 2015 р. відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби. В змаганнях взяли участь близько 150 учасників з 7 областей України. На килимі було дуже гаряче від енергії бійців. Всі хотіли бути першими, але вдача була на боці тих  хто був краще підготовлений фізично і психологічно.

На заключній лінійці 15 вересня були підведені підсумки «Олімпійського тижня». Переможці та призери усіх змагань були  відзначені грамотами та призами.

Серед юнаків 1998-1999 р.н. посіли друге місце  Цуркану Кирило ( в/к 58 кг ), Черняк В’ячеслав ( в/к 50 кг), Литвин Антон (в/к 69 кг ). Переможцями стали: Вавілов Володимир (в/к 58 кг), Овсійов Валерій ( в/к 76 кг ). Юнаки 2000 – 2002 р. н. -  третю сходинку п’єдисталу зайняли: Мликов Єгор (в/к 85 кг), Назаров Назарій ( в/к 42 кг ), Шаранюк Олександр (в/к 53 кг ), Шишко Олександр ( в/к 59 кг ); срібними призерами стали: Рафа Вадим ( в/к 53 кг ), Скрит Владислав ( в/к 42 кг ); золоту нагороду вибороли: Гербіч Рустам ( в/к 47 кг ), Передерій Ярослав (в/к 53 кг ), Тумаков Олександр ( в/к 85 кг ), Куркурін Владислав ( в/к 32 кг ), Яковлєв Олександр ( в/к 35 кг ), Нікольський Олексій ( в/к 42 кг ).

Закінчився турнір урочистим закриттям змагань. Шановні гості Калашніков А.М.,  бронзовий призер Олімпійських ігор, заслужений тренер України, та Рачіба Василь – дворазовий чемпіон Європи, нагороджували переможців медалями, кубками та цінними подарунками.