Новини /
на головну мапа сайту контакти

Новини спорту

Цікаво знати, що грецький бог Гермес був покровителем юнацтва, атлетів та гімнастики. Його статуї ставилися в закладах, де навчали боротьбі, кулачному бою, метанню диска, бігу, стрибкам тощо.

-         24-27 лютого в м. Могильов (Білорусь) відбулася юніорська міжнародна матчова легкоатлетична зустріч Білорусь-Україна-Туреччина. Серед учасників були в вихованці ліцею-інтернату. В командному заліку збірна України виборола І місце. Особисті результати ліцеїстів:

·       Половиця Олег (тренери Володимир Зайцев, Людмила Гаман),

4х200 м – І місце

200 м – ІІ місце

·       Духненко Ганна (тренери Володимир Зайцев, Людмила Гаман),

1 500 м – І місце

·       Гальченко Аліна (тренер Світлана Кудлацька) , с/х 5 км – І місце

-         1-2 березня в м. Щирець відбувся всеукраїнський турнір з вільної бооротьби пам’яті І.Первачука. Вихованці Олександра Старинського та Олександра Мазуркевича вибороли призові місця:

·       Паюнов Артем, ваг.кат. 73 кг – І місце

·       Пижьянов Василь, ваг.кат. 47 кг – ІІІ місце

-         3-5 березня в м. Полтава відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті І.Шемякіна. Призерами змагань стали: