Новини

Новини /
на головну мапа сайту контакти

Новини спорту

15 жовтня 2011 рік у м. Бровари відбулась відкрита першість Київської області з лижоролерів та СФП в якій прийняли участь спортсмени нашого ліцею. Переможцями та призерами змагань стали наступні ліцеїсти:

Челенко Олександр  – крос 3км 6.36  –ІІІ місце, CL 5км 9.35 –ІІІ місце

Всі спортсмени вихованці бр. Фастовця М.М.

15-16 жовтня  розпочався чемпіонат України серед чоловічих команд вищої ліги з баскетболу. Наша команда грала перший тур на виїзді з бронзовим призером попереднього чемпіонату командою  Авантаж- Політехнік  м. Харків. Та поступилася у двох ігрових днях 81:52; та 85:62. Наступний тур 22-23 жовтня СПОРТЛІЦЕЙ буде приймати команду ВІННИЦЬКИ ЗУБРИ  м. Вінниця.

15-16 жовтня у м. Біла Церква пройшов ІІ тур чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги. Команда СПОРТЛІЦЕЙ приймала срібного призера попереднього чемпіонату СЄВЄРОДОНЧАНКА-2. У перший ігровий день наші дівчата у запеклій боротьбі  поступилися супернику в трьох партіях. Але в другий ігровий день перемогли 3:1 Після двох турів команда СПОРТЛІЦЕЙ перебуває на третій позиції.