Новини

Новини /
на головну мапа сайту контакти

Спортивні новини

-         6-8 квітня в Шостці відбулася зональна першість України з греко-римської боротьби серед юнаків 1996-97 р.н. Вихованці Григорія Житовоза та Аркадія Щуки вибороли призові місця та готуються до фінальної частини першості України:

·        Павлюк Дмитро, вагова категорія 38 кг – І місце

·        Єськов Сергій, 47 кг – ІІ місце

·        Шпак Юрій, 66 кг – ІІ місце

·        Тимошенко Олександр, 32 кг – ІІІ місце

·        Герасько Максим, 85 кг – ІІІ місце.

-         8-10 квітня в м. Березне відбувся міжнародний турнір з греко-римської боротьби присвячений пам’яті Заслуженого тренера України С.І.Коваля. Призерами турніру стали:

·        Тимшенко Сергій, 46 кг – ІІІ місце

·        Друзь Ярослав, 69 кг – ІІІ місце.

Тренери борців Григорій Житовоз, Аркадій Щука

-         8-10 квітня в Львові відбувся міжнародний турнір з художньої гімнастики "Срібна ластівка". В змаганнях прийняли участь юні вихованки Лариси Гавренко та вибороли призові місця:

1996 р.н.

·        Корнієнко Катерина – І місце

·        Гайдук Катерина – ІІ місце

1997 р.н.

·        Сазонова Яна – І місце

-         8 квітня в Білоцерківській ДЮСШ "Богатир" відбувся чемпіонат Київської області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок. Цей старт являється підготовчим до чемпіонату України. Переможцями та призерами стали вихованці Олександра Старинського та Олександра Мазуркевича: