на головну мапа сайту контакти

Вдало розпочався осінній сезон змагань для наших спортсменів

Відкритий чемпіонат Київської області з вільної боротьби

серед юнаків та дівчат 1993-1995 р.н.

08-09.10.2008р. в м. Біла Церква пройшов Відкритий чемпіонат Київської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1993-1995 р.н. Вихованці ліцею здобули 13 нагород, серед яких 4 "золотих" , 5 "срібних" та 4 "бронзових".

Серед переможців були: Шукшин Вадим у ваговій категорії 59 кг, Мустафаєв Расім – 53 кг, Кулик Вікторія – 49 кг, та Аврамова Євгенія – 44 кг.

"Срібними" призерами стали: Шиндін Юрій у ваговій категорії 73 кг, Мустафаєв Рустам – 69 кг, Тимченко Владислав – 53 кг, Прокопенко Максим – 50 кг, Ахмедов Бекір – 42 кг.

"Бронзові" нагороди вибороли: Передерій Микола у ваговій категорії 69 кг, Слободяник Дмитро – 47 кг, Коломієць Ілля – 42 кг та Поліщук Іван – 35 кг.

Кубок України зі спортивної ходьби

16-19 жовтня у м. Мукачево пройшов Кубок України зі спортивної ходьби в якому брали участь спортсмени нашого ліцею, вихованці тренерів Олени Миколаївни Веремійчук та Світлани Борисівни Кудлацької. Ліцеїсти виступили дуже вдало і вибороли п'ять "золотих " нагород.

Серед переможців були: Тарасенко Вадим на дистанції 3 км, на дистанції 5 км - Лобченко Владислав та Давиденко Тетяна , Черненко Ганна і Лященко Ігор стали переможцями на дистанції 10 км.

Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків

14-16 жовтня у м. Березине відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків, на якому наш ліцеїст Воронецький Артем, підопічний Анатолія Сергійовича Нікуліна, виборов " бронзову " нагороду у ваговій категорії 45 кг.