КОЛIФКС — Київський обласний лiцей-iнтернат фiзичної культури i спорту

09100 Київска обл. м. Бiла Церква,
вул Леваневського 52/4
тел. (04463) 7-39-40 приймальня
тел. (04463) 7-66-33 - Директор Балясников В.М.
тел. (04463) 7-61-14 заступник директора з навчальної роботи Мазуркевич Т.В.
електронна пошта: info@kolifks.kiev.ua


ОГОЛОШУЄМО КОНКУРС! ОГОЛОШУЄМО КОНКУРС!
Що нас робить цікавими, значимими, важливими. Відповіді можуть бути різними, але на перший план в сучасному суспільстві виходить інформаційний імідж установи, закладу, людини. І візитною карткою для цього є сайти, блоги, веб-сторінки. Наскільки вони є інформативними та стильними - визначається привабливість цих ресурсів та зацікавленість авторами для налагодження партнерських зав’язків, дружніх стосунків.
До дня народження ліцею, з метою поновлення та оздоблення сторінок ліцейського сайту, у жовтні запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у ліцейському конкурсі на кращу Веб-пулікацію
Докладніше...
 
Національно – патріотичне виховання підростаючого покоління Національно – патріотичне виховання підростаючого покоління
Головна мета національного виховання на сучасному етапі – це передача молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, його національної ментальності, своєрідності світогляду і на цій основі формування особистісних рис громадянина України: національної свідомості, розвинутої духовності, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової, фізичної, екологічної культури, розвиток індивідуальних здібностей, таланту. Адже національне виховання – невід’ємна складова гармонічного розвитку особистості. Саме такою була тема круглого столу методичної комісії вихователів та класних керівників, який відбувся 13 жовтня.
Докладніше...
 
Інтелектуальна гра «Козацькому роду нема переводу» Інтелектуальна гра «Козацькому роду нема переводу»
12 жовтня 2017 року у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» вчителі історії та географії Смоляр І. В. та Котелянець І.І. разом з ліцеїстами 22 групи провели інтелектуальну гру «Козацькому роду нема переводу». Під час заходу учні показали свої знання з історії та географії, застосовували їх на практиці, а також продемонстрували свій інтерес до минулого України і патріотичні почуття до рідного краю.
Докладніше...
 
Цікаво і корисно проведений час Цікаво і корисно проведений час
7 жовтня в рамках Клубу вихідного дня ліцеїсти разом з вихователем Юрченко Вікторією Валентинівною відвідали дендропарк «Олександрія» у місті Біла Церква.
8 жовтня, до Міжнародного дня захисту тварин вихователь Стьопенко Юлія Олегівна провела тренінгове заняття на тему «Що я знаю про домашніх тварин».
Докладніше...
 
Мальовнича Вінниця Мальовнича Вінниця
Перлина Поділля, мальовнича окраса краю, місто – парк. І все це про місто Вінницю, яке розкинулось на крутосхилах річки Південний Буг. У Вінниці жіночий характер. Вона душевна, не метушлива і гостинна – кожен знайде тут дещо миле своєму серцю. Як гарна українська господиня, Вінниця привітна.
7 жовтня ліцеїсти разом з вихователями Лілією Петрівною та Юлією Олегівною могли насолодитися всією красою міста.
Докладніше...
 
Життя і здоров’я – найбільша цінність Життя і здоров’я – найбільша цінність
Здоров’я дітей – найцінніше надбання цивілізованого суспільства. Воно створює фізичний, соціальний, інтелектуальний та емоційний базиси країни.
З метою профілактики розповсюдження серед молоді захворювань, які передаються статевим шляхом 5 жовтня 2017 року для ліцеїстів І-ІІІ курсів проходила зустріч з Поліщук Вірою Іванівною, лікарем-дерматовенерологом Білоцерківської міської лікарні №3, на тему «Життя і здоров’я – найбільша цінність».
Докладніше...
 
Етнозустрічі у Світлиці  Етнозустрічі у Світлиці
У житті кожної людини є такі святі і безцінні речі як: батьківська хата, вогник родинної любові, пам'ять про предків, знання родовідного дерева, повага до звичаїв та обрядів рідного народу. З 2 по 5 жовтня ліцеїсти І курсу Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліце-інтернат фізичної культури і спорту» разом з вчителем Київщинознавства та зарубіжної літератури Корнійчук О.С. організували та провели етнозустріч у ліцейської Світлиці, щоб по-справжньому пізнати свій рідний народ, вивчати свою історію, мову, культуру.
Докладніше...
 Усi права застережено.
сайт створено при пiдтримцi студiї ABC.NET.UA