КОЛIФКС — Київський обласний лiцей-iнтернат фiзичної культури i спорту

09100 Київска обл. м. Бiла Церква,
вул Леваневського 52/4
тел. (04463) 7-39-40 приймальня
тел. (04463) 7-66-33 - Директор Балясников В.М.
тел. (04463) 7-61-14 заступник директора з навчальної роботи Мазуркевич Т.В.
електронна пошта: info@kolifks.kiev.ua


Спортивні новини:

ВДАЛИЙ СТАРТ НАШИХ БАСКЕТБОЛІСТІВ 04.10.2017
ВДАЛИЙ СТАРТ НАШИХ БАСКЕТБОЛІСТІВ
1 жовтня в м. Боярка стартував чемпіонат дитячо-юнацької ліги Київської області серед команд юнаків 2001р.н. і молодших. В змаганнях приймають участь 8 команд з різних міст Київської області. Команда «Спортліцей» КЗ КОР «КОЛІФКС» стартові ігри провела з командами БК «Тейваз» м. Боярка та БК «Стугна» м. Обухів.
Хлопці добре готувались до старту цього чемпіонату, тому впевнено перемогли БК «Тейваз» з рахунком 62-53 та БК «Стугна» 70-45. Наступний тур відбудеться в листопаді в м. Переяслав-Хмельницький. Тож побажаємо нашій команді вдалого виступу на протязі всього чемпіонату.

КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ 03.10.2017
КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ
29-30 вересня 2017 року місто Дніпро гостинно вітав учасників командного чемпіонату України серед юнаків та дівчат з легкої атлетики (2002р.н та молодших).Близько 800 легкоатлети з 25 областей України взяли участь у цих змаганнях.
Вихованці Комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту ” виступали у складі команди Київської області
Докладніше...
Командний чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2002-2003 р.н. 28.09.2017
Командний чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2002-2003 р.н.
22-24.09.2017року у місті Харків проходив командний чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2002-2003 р.н. Вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» представляли на цьому чемпіонаті збірну команду Київської області.
Докладніше...
...Головне не підвести свого тренера, тому що в мене він вклав не мало сил! 26.09.2017
...Головне не підвести свого тренера, тому що в мене він вклав не мало сил!
Вже в котрий раз наші ліцеїсти доводять, що ми є найкращим та найсильнішим «Спорт-ліцеєм». Саме наші учні і демонструють найкращі досягнення. Під час літніх канікул, коли всі відпочивали і набиралися сил на новий навчальний рік, деякі діти їздили на змагання та показували свою першість. Саме з цієї нагоди члени нашої «ради журналістики» взяли інтерв’ю у таких ліцеїстів, як Дишлюк Наталія та Маланчук Лілія.
Докладніше...
Шановні спортсмени, тренери, працівники нашого закладу! 08.09.2017
Шановні спортсмени, тренери, працівники нашого закладу!
Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.
Докладніше...

Архів новин


Події тижня:

ОГОЛОШУЄМО КОНКУРС! ОГОЛОШУЄМО КОНКУРС!
Що нас робить цікавими, значимими, важливими. Відповіді можуть бути різними, але на перший план в сучасному суспільстві виходить інформаційний імідж установи, закладу, людини. І візитною карткою для цього є сайти, блоги, веб-сторінки. Наскільки вони є інформативними та стильними - визначається привабливість цих ресурсів та зацікавленість авторами для налагодження партнерських зав’язків, дружніх стосунків.
До дня народження ліцею, з метою поновлення та оздоблення сторінок ліцейського сайту, у жовтні запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у ліцейському конкурсі на кращу Веб-пулікацію
Докладніше...
Національно – патріотичне виховання підростаючого покоління Національно – патріотичне виховання підростаючого покоління
Головна мета національного виховання на сучасному етапі – це передача молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, його національної ментальності, своєрідності світогляду і на цій основі формування особистісних рис громадянина України: національної свідомості, розвинутої духовності, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової, фізичної, екологічної культури, розвиток індивідуальних здібностей, таланту. Адже національне виховання – невід’ємна складова гармонічного розвитку особистості. Саме такою була тема круглого столу методичної комісії вихователів та класних керівників, який відбувся 13 жовтня.
Докладніше...
Інтелектуальна гра «Козацькому роду нема переводу» Інтелектуальна гра «Козацькому роду нема переводу»
12 жовтня 2017 року у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» вчителі історії та географії Смоляр І. В. та Котелянець І.І. разом з ліцеїстами 22 групи провели інтелектуальну гру «Козацькому роду нема переводу». Під час заходу учні показали свої знання з історії та географії, застосовували їх на практиці, а також продемонстрували свій інтерес до минулого України і патріотичні почуття до рідного краю.
Докладніше...
Цікаво і корисно проведений час Цікаво і корисно проведений час
7 жовтня в рамках Клубу вихідного дня ліцеїсти разом з вихователем Юрченко Вікторією Валентинівною відвідали дендропарк «Олександрія» у місті Біла Церква.
8 жовтня, до Міжнародного дня захисту тварин вихователь Стьопенко Юлія Олегівна провела тренінгове заняття на тему «Що я знаю про домашніх тварин».
Докладніше...
Мальовнича Вінниця Мальовнича Вінниця
Перлина Поділля, мальовнича окраса краю, місто – парк. І все це про місто Вінницю, яке розкинулось на крутосхилах річки Південний Буг. У Вінниці жіночий характер. Вона душевна, не метушлива і гостинна – кожен знайде тут дещо миле своєму серцю. Як гарна українська господиня, Вінниця привітна.
7 жовтня ліцеїсти разом з вихователями Лілією Петрівною та Юлією Олегівною могли насолодитися всією красою міста.
Докладніше...

Архів подій


Наші проекти:

 

Свято баскетболу, приурочене 20-річчю відкриття відділення. На фото: Максим Пустозвонов, Павло Крутоус, Вадим Заплотинський, Владислав Балясников, Кирило Корчагін; м. Біла Церква 30.05.2017

 

 Усi права застережено.
сайт створено при пiдтримцi студiї ABC.NET.UA